Komunikat archiwalny

Poniedziałek w Krakowie

Moda czy Patriotyzm? Już dzisiaj w Fabryce Emalii Oskara Schindlera odbędzie się debata na temat Polskiego Państwa Podziemnego we współczesnej kulturze popularnej. Zapraszamy o godz. 17.30. Debatę poprowadzi red. Piotr Legutko.

Poniedziałek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Dowiedz się więcej na temat budżetu obywatelskiego Krakowa. Przyjdź na spotkania informacyjno–konsultacyjne i warsztaty. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych projektem mieszkańców. Pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro o godz. 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Rynek Kleparski 4. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz, czego nie widzą inni! Dzisiaj o godzinie 11.00 i 14.00 będzie można zwiedzić TAURON Arenę Kraków, a w niej m.in. pomieszczenia techniczne, szatnie zawodników i jedną z lóż VIP. Dodatkowe informacje o rezerwacji miejsc i biletach są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Maryewskiego, Za Torem i Kopiec Krakusa w godz. 9.00 – 14.00, ul. Heligundy w godz. 11.00 - 12.00 oraz na ul. Walerego Sławka w godz. 7.00 - 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Szujskiego w godz. 8.00 – 14.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pochmurny i deszczowy dzień. Intensywne opady deszczu ustaną dopiero jutro nad ranem. Będzie jednak dość ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet 7 stopni na plusie.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA