Komunikat archiwalny

Zakochaj się w „Krakowiaku”: znamy zwycięzców konkursu

Zdjęcie nadesłane przez Annę Hoduń i Sebastiana Kudelę uzyskało najwięcej głosów użytkowników oficjalnego profilu MPK SA na Facebooku. Na najbardziej zakochaną parę w „Krakowiaku” zagłosowało 915 osób.

Zakochaj się w „Krakowiaku”: znamy zwycięzców konkursu
Fot. Anna Hoduń i Sebastian Kudela / MPK Kraków

Drugie miejsce zajęło zdjęcie Eweliny Cichoń i Patryka Fuksa (354 głosy). Trzecie miejsce z 270 polubieniami zajęło zdjęcie przesłane przez Joannę Machowską i Wojciecha Nachmana. O czwartym miejscu zdjęcia Justyny Sułkowskiej i Kamila Sułkowskiego zdecydowało 158 głosów.  Piąte miejsce przypadło zdjęciu nadesłanemu przez parę Vera Markelova i  Albert Narbekov (30 głosów).

Przypomnijmy, że konkurs został ogłoszony przez MPK SA niedzielę, 14 lutego, kiedy to na ulice miasta wyjechał specjalny tramwaj dla zakochanych. Spośród wszystkich prac konkursowych, które wpłynęły do krakowskiego przewoźnika jury wytypowało pięć najlepszych. Wzięły one udział w drugim etapie konkursu, podczas którego to użytkownicy oficjalnego profilu MPK SA na Facebooku decydowali kto jest autorem najciekawszego zdjęcia (okazało się, że wśród zakochanych w tramwaju „Krakowak” jest także jeden z administratorów Platformy Komunikacyjnej Krakowa – portalu o komunikacji prowadzonego przez grupę miłośników).

Warto pamiętać, że jedną z nagród jest możliwość samodzielnego poprowadzenia na terenie zajezdni tramwajowej najdłuższego w Polsce tramwaju, czyli „Krakowiaka”.

Pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także