Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza na koncert Brian’a May’a oraz Kerry Ellis, który odbędzie się o godz. 19.00. Poza własnymi kompozycjami duet zaprezentuje covery rockowych legend, w tym The Beatles i oczywiście Queen. Zapraszamy!

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć adaptację bestsellerowej powieści Colma Tóibína w filmie „Brooklyn”. W filmie występuje Saoirse Ronan w nominowanej do Oscara roli młodej imigrantki, która stara się ułożyć sobie życie w Nowym Jorku lat 50. XX wieku. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Także w Kinie Pod Baranami będzie dzisiaj można zobaczyć przedpremierowy pokaz filmu „Historia Roja” w reż. Jerzego Zalewskiego. W roli tytułowej debiutujący na wielkim ekranie Krzysztof Zalewski-Brejdygant – utalentowany muzyk i wokalista. Zapraszamy o godz. 20.15.

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Praskiej w godz. 9.00 – 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Augustiańskiej, Skawińskiej, Krakowskiej, Olimpijskiej, Cichy Kącik i Bieniowskiego w godz. 8.00 – 14.00, ul. Krzyżanowskiego w godz. 7.30 – 11.30 oraz ul. Bednarskiej w godz. 9.00 – 13.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, ale w ciągu dnia zawita do nas trochę słońca. Będzie także cieplej niż  w ostatnich dniach. Na termometrach zobaczymy nawet 7 stopni Celsjusza na plusie. Synoptycy nie przewidują także opadów śniegu ani deszczu.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także