Komunikat archiwalny

Nowa gra Monopoly – weź udział w konkursie

Pamiętasz czasy PRL–u? Masz w domu „historyczne” zdjęcia z tamtych czasów? Jeśli tak – ten konkurs jest dla Ciebie! 12 najciekawszych fotografii ilustrujących życie w epoce PRL trafi „do gry”. Konkurs potrwa do 15 kwietnia.

Nowa gra Monopoly – weź udział w konkursie
Fot. Monopoly PRL

Monopoly PRL to nowa edycja popularnej gry, która ma być sentymentalną podróżą do tamtych czasów. Na planszę trafią więc najbardziej rozpoznawalne obiekty z 20 miast Polski, które w epoce PRL-u uznawano za miejsca kultowe. Znajdą się tam m.in.: Hotel Kasprowy w Zakopanem, czy znany z piosenki Lady Pank klub u Maxima w Gdyni. Premiera gry będzie miała miejsce w maju br.

Przedpremierowej kampanii gry Monopoly PRL towarzyszy specjalny konkurs, organizowany wspólnie z Partnerem Wydawcy – legendarną marką PEWEX (obecnie sklep internetowy). Aby wziąć udział w zabawie wystarczy przejrzeć domowe archiwum zdjęć i wybrać takie fotografie, które obrazują ówczesne życie w sposób niebanalny, zabawny, albo wręcz są ikonami tamtego okresu. Na konkurs każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę zdjęć.

Spośród wszystkich zgłoszonych prac, Jury wyłoni dwanaście najciekawszych i najbardziej pasujących do tematyki konkursu, a ich właściciele otrzymają nagrody. Do wygrania są kolekcjonerskie wydania gry MONOPOLY PRL, na których znajdą się zwycięskie fotografie.

Aplikacja konkursowa znajduje się na stronie internetowej http://retro.pewex.pl/monopoly.

Pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
Kalendarz kulturalny
2017-01-16