Komunikat archiwalny

Życie bez ograniczeń - Nick Vujicic w TAURON Arenie Kraków

Nick Vujicic – obecnie największy mówca motywacyjny na świecie, będzie główną gwiazdą kongresu "Życie bez ograniczeń", który 1 października 2016 r. odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. W programie wydarzenia oprócz prelekcji światowej klasy liderów znajdą się także występy artystyczne.

Życie bez ograniczeń - Nick Vujicic w TAURON Arenie Kraków
Fot. materiały prasowe

Życie bez ograniczeń to wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę i inne ograniczenia.

– Główną gwiazdą planowanego przez nas kongresu jest Nick Vujicic – obecnie największy mówca motywacyjny na świecie. To określenie, to za mało by oddać wielkość tego człowieka. Jak bowiem określić kogoś kto urodził się bez rąk i nóg, a nie tylko nie przeszkodziło mu to w normalnym życiu, ale i stało się siłą do inspirowania milionów ludzi? – mówią organizatorzy i dodają: "Jego życie i to kim jest niesie niezwykle ważne przesłanie – żyj bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie znajdujesz. Pragniemy, aby jego historia stała się również podstawą wyjątkowego widowiska artystycznego – tańca, muzyki i śpiewu, które pobudzą wszystkie zmysły i dadzą ludziom energię do przezwyciężenia swoich ograniczeń."

Kongres "Życie bez ograniczeń" odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 1 października 2016 r. (sobota). Rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 20:00.

Informacje dotyczące rejestracji na wydarzenie oraz sprzedaży biletów są dostępne na stronie: www.zyciebezograniczen.pl.

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
Kalendarz kulturalny
2016-12-06