Komunikat archiwalny

Renata Przemyk – koncert charytatywny

Szczytny cel i wspaniała muzyka. Zapraszamy na wieczór literacko – muzyczny z udziałem Renaty Przemyk Akustik Trio. Dochód z imprezy pomoże zebrać fundusze na leczenie w klinice zagranicznej Iwony Watały chorującej od czterech lat na nowotwór złośliwy. Wydarzenie połączone z aukcją charytatywną odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19.30 w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2.

Renata Przemyk – koncert charytatywny
Fot. materiały prasowe

Iwona Watała od czterech lat walczy z nowotworem złośliwym. Nadzieją dla niej jest leczenie nową metodą immunoterapii, niestety bardzo kosztowną, a nierefundowaną przez NFZ. Cena leczenia przekracza możliwości Iwony - wynosi 200 tysięcy złotych. Dzięki ludziom dobrej woli chora ma szansę na poddanie się terapii mogącej uratować jej życie. Iwonę można wesprzeć kupując bilet – cegiełkę na literacko – muzyczny wieczór z udziałem Renaty Przemyk z zespołem Akustik Trio.

Oprócz tego w ramach wydarzenia odbędzie się aukcja unikalnych przedmiotów podarowanych przez znanych sportowców i artystów. Będzie można licytować m.in.: piłkę i rękawicę Jerzego Dudka, piórko gitarowe Piotra Mąciwody – basisty zespołu Scorpions, płytę tego zespołu z autografami muzyków, niespodzianki od Magdy Steczkowskiej i aktorów serialu Ranczo.

Podczas wieczoru swoje utwory zaprezentują literaci ze Stowarzyszenia Absolwentów, Wykładowców i Słuchaczy Studium Literacko Artystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie: Ewa Jędrych, Ewa Szumowska, Ewa Szawul i Ewa Wawrzyńska.

Wydarzenie poprowadzi znana aktorka - Magdalena Pociecha.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Iwony Watały.

 

KONTAKT W SPRAWIE  ZAPROSZEŃ – CEGIEŁEK:

dajemoc@interia.pl, www.facebook.com/DajeMoc lub pod numerem telefonu: 605 889 794.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Głos Serca oraz Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

 

RENATA PRZEMYK AKUSTIK TRIO

To kameralny projekt, który tworzą - oprócz znanej wszystkim wokalistki - świetni instrumentaliści. Na basie i gitarze akustycznej gra Piotr Wojtanowski, na głównej gitarze akustycznej – Grzegorz Palka. Artyści sięgają po znane, lubiane, ale czasem zapomniane utwory, tworząc ich autorskie aranżacje. Zespół gra także piosenki z najnowszej płyty „RZEŹBA DNIA”. Z czystej akustycznej formy promieniuje energia i wzruszenie. Występ formacji  zawsze spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie reakcją publiczności.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także