Komunikat archiwalny

Mapowanie na warsztacie

30 marca (środa) w godz. 17.00-20.00 w Centrum Obywatelskim odbędzie się drugie spotkanie w ramach inspiratorium - jego tematem będzie mapowanie. Tym razem omawiane będą konkretne narzędzia informatyczne przydatne w mapowaniu online. Uwaga! WARSZTAT DLA OSÓB, KTÓRE “MAJSTROWAŁY” KIEDYŚ PRZY STRONACH INTERNETOWYCH.

Mapowanie na warsztacie
Fot. Tomasz Stankiewicz / krakow.pl

Spotkanie poprowadzi Marcin Wójcik - współpracownik Fundacji Otwarty Plan. Obecnie pracuje jako oficer rowerowy w ZIKiT. Wcześniej bloger, redaktor w onet.pl, następnie przez 5 lat animator kultury przez internet w Małopolskim Instytucie Kultury. Współtwórca daroplanu - darmowego rowerowego planu Krakowa ibikekrakow.com/mapa/ Członek zespołu realizującego Krakowski Dialog Cykliczny, twórca internetowej wersji Kontraktu 100 rozwiązań.

Warsztat odbędzie się w Centrum Obywatelskim w Krakowie – przestrzeni dla krakowskich inicjatyw i organizacji pozarządowych, w ramach cyklu INSPIRATORIA PARTYCYPACYJNE – spotkań dla tych, którzy chcą włączać mieszkańców w zmienianie swojej okolicy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy do 28 marca przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy . Z zakwalifikowanymi uczestnikami przedstawiciele Centrum Obywatelskiego będą się kontaktować 29 marca 2016 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bip.krakow.pl.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także