Komunikat archiwalny

Lipcowe licytacje

W lipcowych przetargach na sprzedaż gminnych nieruchomości będzie można wylicytować lokale użytkowe, strychy do adaptacji oraz działki pod budowę domu.

Lipcowe licytacje
Fot. www.krakow.pl

Zainteresowani zakupem lokalu pod działalność usługową będą mogli licytować nieruchomości przy ul. Chopina i na os. Słonecznym.

Lokal przy ul. Chopina znajduje się w piwnicy czterokondygancyjnego budynku. Składa się z trzech pomieszczeń (przedsionka, wc i pomieszczenia użytkowego) o łącznej powierzchni 45,09 m². Lokal nadaje się do remontu, wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 88 tys. zł.

„Pod młotek” przeznaczony jest też lokal użytkowy na os. Słonecznym, o pow. 32,68 m2.  Nieruchomość położona jest na 2 kondygnacjach - wejście i schody znajdują się na parterze budynku, a pomieszczenia gospodarcze w piwnicy. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno - kanalizacyjną i c.o. Cena wywoławcza lokalu wynosi 20 960 zł.

Osoby szukające działki pod budowę domu mogą zainteresować nieruchomości przy ul. Warchałowskiego (Podgórze), ul. Pysocice (Nowa Huta), ul. Pychowickiej (Podgórze), ul. Zalipki. Ceny działek, w zależności od powierzchni i lokalizacji,  wahają się od 45 tys. zł do 330 tys. zł.

W lipcu będzie tez można licytować  strychy: przy ul. Lwowskiej ( blisko 100 metrów) oraz na os. Na Skarpie ( Ponad 30 metrów). Cena wywoławcza strychu przy ul. Lwowskiej wynosi 232 080 zł., a na os. Na Skarpie – 56 770 zł.

19 lipca przeprowadzone zostaną przetargi na sprzedaż udziału Gminy Miejskiej Kraków w nieruchomości położonej przy ul. Halickiej - cena wywoławcza wynosi 2 444 tys. zł, nieruchomości przy ul. Stawowej o pow. 0,4833 ha pod budowę kilku domów jednorodzinnych – cena wywoławcza wynosi 1 416 800 zł, przy ul, Kobierzyńskiej o pow. 0,1718 ha z przeznaczeniem pod usługi komercyjne- cena wywoławcza wynosi – 1 012 602 zł, przy ul. Dąbskiej o pow. 0,0584 – cena wywoławcza 455 700 zł oraz lokal mieszkalny o pow. 22 m2 położony w budynku przy ul. Zarzecze nr 59, cena wywoławcza wynosi 83 145 zł.     

Warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium.

Więcej informacji  oraz terminy przetargów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=30626 oraz na tablicach ogłoszeń w budynkach Urzędu Miasta Krakowa   (KS).

Pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także