PerkinElmer

PerkinElmer - logotyp

 

 

Każdego dnia dokonujemy zmiany na lepsze

W PerkinElmer pomagamy naukowcom, klinicystom i rządom we wcześniejszej diagnozie chorób, poprawie skuteczności terapii, jakości wody pitnej i produktów spożywczych.

PerkinElmer, amerykańska spółka działająca w dziedzinie technologii nauk przyrodniczych, jest wiodącym dostawcą systemów dedykowanych poprawie zdrowia ludzkiego i jakości środowiska. Firma współtworzona jest przez wybitny zespół 7500 pracowników i zlokalizowana w ponad 150 krajach na całym świecie. Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie wykrywania, obrazowania i oprogramowania wspierają podejmowanie trafnych decyzji w nauce, medycynie i przemyśle. Zapewniamy naszym Klientom nie tylko zaawansowaną technologię, ale i kluczową wiedzę i wsparcie w celu uzyskiwania przez nich wciąż lepszych wyników.

PerkinElmer w Polsce

Stworzenie w Krakowie największego Centrum Relacji z Klientem

W Polsce znajdujemy się w Warszawie oraz Krakowie. Nasza siedziba w Warszawie jest bazą dla działań sprzedażowych oraz serwisowych wspierających naszych Klientów w Polsce, natomiast nasze nowe biuro w Krakowie to Centrum Relacji z Klientem. Od września 2012 roku poszerzamy tu nasze możliwości związane z zapewnianiem naszym Klientom rozwiązań na wyjątkowym poziomie jakości. Obecnie Centrum Relacji z Klientem zatrudnia ponad 200 osób i obsługuje głównie kraje europejskie, a także nasze kraje eksportowe w Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Zatrudnianie lokalnych talentów

Wkład w rozwijający się rynek pracy w Krakowie

PerkinElmer odgrywa wiodącą rolę w przyczynianiu się do rozwoju Krakowa jako centrum innowacyjności poprzez zatrudnianie utalentowanych osób, przede wszystkim absolwentów lokalnych uczelni wyższych. Naszym pracownikom oferujemy unikalne na krakowskim rynku pracy możliwości zatrudnienia: bliski związek ze światem nauki, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami oraz szerszy zakres zadań niż tradycyjnie obserwowany w charakterystycznych dla Krakowa tzw. centrach usług wspólnych. Obecnie Centrum Relacji z Klientem w Krakowie intensywnie rozwija się w obszarach księgowym i obsługi Klienta. Prowadzimy rekrutację do zespołów współpracujących z krajami nordyckimi oraz krajami Beneluksu, a także z rynkiem Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Poszukujemy także prawników do pracy w dziale administracji kontraktami, biotechnologów i chemików do działów sprzedaży zdalnej, specjalistów od marketingu do pracy nad systemami handlu elektronicznego oraz inżynierów IT różnych specjalności do rozwoju naszego oprogramowania. Nasza oferta jest przeznaczona dla osób z różnym wykształceniem, od nauk ścisłych po społeczne, oraz o różnym poziomie doświadczenia.

Obsługujemy klientów na całym świecie

Spełniamy i antycypujemy potrzeby klientów odnośnie wiedzy i doświadczenia

Nasze biuro w Krakowie stale i z zaangażowaniem prowadzi dialog z naszymi Klientami, którymi są przede wszystkim instytucje badawcze i firmy technologiczne, działające w dziedzinie innowacji w zakresie nauk biologicznych, diagnostyki i rynków środowiskowych. Nieustannie dążąc do osiągnięcia doskonałych wyników, staramy się przewidywać, jakie będą potrzeby naszych Klientów i tym samym – przyczyniamy się do ich sukcesów. Integralną częścią naszej pracy w Krakowie jest także współpraca z naszymi Klientami wewnętrznymi, którymi są organizacje sprzedaży i serwisu PerkinElmer w Europie. Współpraca ta jest równie inspirująca jak dialog z naszymi Klientami zewnętrznymi.

Rozwój pracowników

Za naszym sukcesem stoja nasi Pracownicy

Rozwój naszych Pracowników jest naszym priorytetem. Oferujemy przejrzyste możliwości kształtowania własnego rozwoju zawodowego przez pracowników w sposób zgodny z ich aspiracjami i potrzebami, jak również umożliwiający osiągnięcie największych korzyści dla Spółki.

  • Akademia Even Brighter - Nasz własny, innowacyjny program rozwoju talentów mający na celu rozwój kompetencji pracowników w czterech głównych obszarach: biznesowym, technicznych, umiejętności miękkich i przywództwa. Rozważamy otwarcie Akademii dla studentów krakowskich uniwersytetów celem dedykowanego przygotowania kadry.
  • Podstawowe wartości - Kierujemy się jasnymi zasadami i system wartości określającym naszą kulturę, która jest dynamiczna, zwinna i zorientowana na działanie.  Skupiamy się na wspieraniu innowacyjności, proaktywnym dzieleniu się wiedzą i zaangażowanej współpracy, doceniając i czerpiąc z różnorodności oraz indywidualności.
  • Wynagrodzenie - Aby właściwie docenić naszych pracowników, oferujemy konkurencyjną płacę zasadniczą, szereg benefitów płacowych i pozapłacowych oraz system płacy zmiennej nagradzającej indywidualne osiągnięcia. Strategicznie inwestujemy w szczególnie utalentowane osoby.

LOKALIZACJA:

PerkinElmer Shared Services sp. z o.o. | al. Bora-Komorowskiego 25 | 31-476 Kraków  

TELEFON:

+48 12 363 26 00

STRONA INTERNETOWA:

www.perkinelmer.com

Tagi: praca, studenci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: DAGMARA BOBROWSKA-DZIDUSZKO
Podmiot publikujący: Wydział Rozwoju Miasta