Careers in Poland

Careers in Poland logotyp

Polska w ostatnich latach stała się dynamicznie rozwijającym się krajem z szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego dla obcokrajowców. Aktualnie ponad 60 000 osób pochodzących z zagranicy pracuje w Polsce, a liczba ta wciąż wzrasta. Dla osób myślących o pracy w międzynarodowym środowisku to właśnie Polska może okazać się właściwym wyborem!
Na CareersinPoland.com użytkownicy znajdą setki ofert pracy dla obcokrajowców w niemal 30 językach i różnorodnych branżach. Mogą oni także utworzyć konto na stronie, zamieścić swoje CV i dzięki temu umożliwić kontakt ze sobą pracodawcom z Polski.
Do przedsiębiorstw zamieszczających ogłoszenia na stronie należą duże międzynarodowe korporacje, takie jak: Aon, AVON, Capgemini, Citi, HCL, HEINEKEN, HP, Infosys, Nokia, OpusCapita, Philips czy Shell.

Na CareersinPoland.com znajduje się także:
- Sekcja pracodawców: dziesiątki profili pracodawców działających w Polsce, którzy zainteresowani są zatrudnieniem obcokrajowców;
- Sekcja miast: prezentacje największych polskich miast, w których mają siedziby wyżej opisane przedsiębiorstwa;
- Sekcja Poland A-Z: artykuły dotyczące życia, pracy, edukacji i czasu wolnego w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem "Careers in Poland", w którym zaprezentowani zostali pracodawcy z sektora BPO/SSC poszukujący pracowników z biegłą znajomością języków obcych.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: DAGMARA BOBROWSKA-DZIDUSZKO
Podmiot publikujący: Wydział Rozwoju Miasta