Combinator

Adres:
ul. Staszica 7/1, Kraków
E-Mail:
WWW:
Telefon:

Opis

Combinator to interaktywna gra przygodowa typu „Real Life Escape Game” ze specjalnymi efektami. Podczas gry musicie rozwiązać powiązane ze sobą logicznie zadania, wykorzystując znalezione przedmioty i urządzenia. Wyjątkowe scenariusze gier, nowe wyzwania, wymyślne urządzenia i gadżety oraz efekty specjalne budujące niesamowity klimat podczas gier - to nowa misja Combinatora! Misja, która ma wynieść gry „Escape Room” na nowy, wyższy poziom!

Egzorcyzm

Atmosfera pomieszczenia piekielna. Gra prowadzi przez kolejne miejsca tej historii: z pokoju, w którym leży chora dziewczyna, docieracie do źródła złej mocy, która ją opętała. Czy nie przerażają Was samotne nocne wędrówki po lesie? Wszystko się okaże... Będzie potrzebna cała Wasza wiara we własne siły, żeby pokonać głębiny grozy i po rozwiązaniu licznych zagadek osiągnąć, aby dziewczyna została przy życiu! Pospieszcie się, do jej uratowania zostało już tylko 90 minut!

 

Lecąca bomba

Gra przeznaczona dla tych z Was, którzy tak, jak w filmach, nawet w ostatniej sekundzie potrafią rozbroić bombę. Uczestnicy wcielają się w rolę pasażerów samolotu, na pokładzie którego znajduje się bomba. Czy uda Wam się ją rozbroić, zanim naprawdę wylecicie w powietrze? Macie świetną okazję, żeby to udowodnić! Czas ucieka: pozostało tylko 60 minut...

Data: 2017-03-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych