Quest for Best

Adres:
ul. Smoleńsk 22/26, Kraków
E-Mail:
kontakt@questforbest.pl
WWW:
http://questforbest.pl/

Quest for Best oferuje pełną napięcia grę typu Escape Room dla zespołów 2-5 osób. W jej trakcie Wasza ekipa będzie musiała wykazać się zdolnościami logicznego myślenia, spostrzegawczości i współpracy w grupie. Staniecie przed szeregiem zagadek, których rozwiązanie stanowi w przenośni i dosłownie klucz do opuszczenia terenu gry i zwycięstwa. A to wszystko w niepowtarzalnej scenerii, projektowanej specjalnie pod konkretny scenariusz gry. Nie potrzebujecie żadnej specjalistycznej wiedzy, ale zadania, jakie przed Wami staną, nie są spacerem w niedzielne popołudnie – aby przez nie przebrnąć w określonym czasie, będziecie musieli wspólnie wytężyć wszystkie zmysły. Czy jesteście gotowi na wyzwanie dla najlepszych?

O scenariuszu

Przenieś się z nami w nieodległy czas. Czas naszych dziadków, bohaterskich czynów i wielkiego zagrożenia ze strony okupanta. Czas II wojny światowej. Przed Tobą proste zadanie – skontaktować się z łącznikiem za pomocą znanego mu hasła. Ale czy Ty znasz już hasło? Czy zdołasz je odnaleźć w gruzach kamienicy zburzonej w ostatnim bombardowaniu?

W unikatowej scenerii przygotowanej specjalnie na potrzeby Twojej gry będziesz musiał dojść po nitce do kłębka. Wczuj się w realia, dotknij eksponatów, rozwiąż wszystkie zagadki i skontaktuj się z łącznikiem! Ale czy zdążysz? Gestapo jest już w drodze...

Data: 2017-03-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych