Dom Kultury PODGÓRZE

Adres:
ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków
Władze:

Dyrektor: mgr Marta Perucka-Tytko

Informacji udziela sekretariat:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 20:00

sobota od 9:00 do 13:00

 

Dom Kultury Podgórze prowadzi szeroko zakrojoną działalność wspierającą rozwój kultury dzielnicy, jak i całego miasta poprzez rozmaite kursy, warsztaty, zajęcia.

 

Jednostki organizacyjne:


Dwór Czeczów
ul. Popiełuszki 36
tel. 12 651-39-13,
fax. 12 651-39-12
tel.kom. 509590322
e-mail: dkdworczeczow@dworczeczow.pl
www.dworczeczow.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 08.00-20.00


Centrum Kultury Ruczaj
ul. Rostworowskiego 13
tel. 12 266 09 73
tel. 519309356
www.ckruczaj.pl

e-mail: biuro@ckruczaj.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek - środa 13.00-21.00
czwartek - piątek 14.00 -21.00


Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
ul. Zakopiańska 62
tel. 12 266 98 12, 012 268 20 38
fax: 12 266 98 12
e-mail: solvay@solvay.krakow.pl
http://www.solvay.krakow.pl


Galeria "Rękawka"
30-551 Kraków, ul. Limanowskiego 13
tel.: 12 656 36 65
e-mail: rekawka@poczta.fm
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek od 11.00 do 18.00
Sobota - od 11.00 do 15.00


Dom Historii Podgórza
ul. Limanowskiego 13
tel. 12 263 16 60
e-mail: domhistoriipodgorza@poczta.fm
www.domhistoriipodgorza.pl

godziny otwarcia:
wtorek - piątek: 10.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 14.00


Kinoteatr " Wrzos"
ul. Zamojskiego 50
tel. 012 656 10 50
e-mail:ktwrzos@interia.pl
www.myspace.com/kinoteatrwrzos
 
 

Klub Kultury "Piaskownica"
ul. Łużycka 55  I piętro
Tel. (12) 652 10 10  505 244 274
mail: klub.piaskownica@gmail.com
www.klubpiaskownica.pl
Godziny otwarcia:
od poniedziałku  do  piątku
w godz. 13.00 - 21.00
 

 

Kluby Osiedlowe:

 

Dębnicki Ośrodek Kultury „Tęcza”
ul. Praska 52
tel. 12 266 90 80
e-mail: dok.tecza@neostrada.pl

 

Klub Osiedlowy „Iskierka”
ul. Żywiecka 44
tel. 12 266 03 45

e-mail: andgol@poczta.wp.pl

http://iskierka.air24.net.pl/

 

Klub Osiedlowy Kostrze
ul. Dąbrowa 3
tel. 12 267 56 29
e-mail: dom.kultury.kostrze@neostrada.pl

 

Klub Osiedlowy Przewóz
ul. Łutnia 1
tel. 12 653 22 59
e-mail: dom.kultury.przewoz@neostrada.pl

 

Klub Osiedlowy Pychowice
ul. Ćwikłowa 1
(budynek Szkoły Podstawowej nr 62)

tel. 500044956
e-mail:pychowice@neostrada.pl

 

Klub Osiedlowy Rybitwy
ul. Rybitwy 61
tel. 12 653 11 31
e-mail: kkrybitwy@op.pl

 

Klub Osiedlowy Skotniki
ul. Batalionów Chłopskich 6
tel. 12 262 51 06
e-mail: dom.kultury.skotniki@neostrada.pl

 

Klub Osiedlowy Soboniowice
ul. Kuryłowicza 115
tel. 012 451 83 44
e-mail: dom.kultury.soboniowice@neostrada.pl

Klub Osiedlowy Tyniec
ul. Dziewiarzy 7
tel. 012 267 51 24
e-mail dom.kultury.tyniec@neostrada.pl

 

Klub Osiedlowy Wola Duchacka
30-624 Kraków, ul Malborska 98

tel. 12 655 91 77
mail: czarnogor@wp.pl

 

Klub Osiedlowy Wróblowice
ul. Niewodniczańskiego 74
tel. 12 654 95 63
E – mail : jagaszarek@poczta.fm
http://www.okkw.webserwer.pl/

 

Klub Osiedlowy Zbydniowice
ul. Matematyków Krakowskich 102
tel. 12 659 71 20
e-mail:okkzbydniowice@interia.pl

Data: 2013-05-21 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Dąbek
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych