Galeria Anna Iglińska

Adres:
ul. Bracka 4 I piętro 4, 31-005 Kraków
Telefon:
Władze:

Właściciel: Anna Iglińska

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 11.00 do 20.00

soboty - niedziele  11.00 do 15.00.

Opis

Galeria Anna Iglińska była prywatną galerią sztuki zajmującą się prezentacją, promocją oraz sprzedażą dzieł sztuki współczesnej. Galeria organizuje wystawy indywidualne, zbiorowe i problemowe, a także koncerty, wieczory poetyckie, spotkania autorskie.

Galeria Anna Iglińska jest prywatną galerią sztuki zajmującą się prezentacją, promocją oraz sprzedażą dzieł sztuki współczesnej. Galeria organizuje wystawy indywidualne, zbiorowe i problemowe, a także koncerty, wieczory poetyckie, spotkania autorskie. Każdej wystawie towarzyszy dwujęzyczny katalog z kolorowymi reprodukcjami oraz druki ulotne. Działalność Galerii obejmuje promocję sztuki współczesnej, w szerokim tego słowa znaczeniu. W kręgu zainteresowań Galerii są sztuki plastyczne, muzyczne oraz literatura i małe formy teatralne.

 

Galeria czynna jest codziennie: od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od 11.00 do 18.00.

 
Istnieje również możliwość otwarcia Galerii poza tymi godzinami, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Akceptujemy wszelkie formy płatności, w tym karty kredytowe i czeki. W Galerii Anna Iglińska istnieje także możliwość wypożyczenia dzieła sztuki, a nawet kupienia go na raty.

Data: 2013-05-22 Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Dąbek
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych