Galeria Artemis

Adres:
ul. Poselskiej 15, 31-002 15, 31-002 Kraków
Władze:

Dyrektor: Janina Górka-Czarnecka

Godziny otwarcia:

 wtorek-piatek: 11-18, sobota: 11-14

Opis

Prywatna galeria sztuki współczesnej prowadząca sprzedaż dzieł z zakresu malarstwa, rzeźby, rysunku, grafiki i fotografii artystycznej - działa od czerwca 1994 roku.

Prywatna galeria sztuki współczesnej prowadząca sprzedaż dzieł z zakresu malarstwa, rzeźby, rysunku, grafiki i fotografii artystycznej - działa od czerwca 1994 roku.; początkowo przy ulicy Floriańskiej, obecnie przy ulicy Starowiślnej 21, w budynku mieszczącym zasłużona Scenę Kameralną Teatru Starego położonym na trasie wiodącej do zabytkowej dzielnicy żydowskiej Kazimierz.


W ofercie około tysiąc pozycji z szerokiego wachlarza tendencji zarówno sztuki przedstawiającej jak i abstrakcyjnej. Galeria prowadzi regularną działalność wystawienniczą i towarzyszącą jej wydawniczą (katalogi, plakaty, pocztówki).


Organizacja wystaw za granicą, udział w Targach Sztuki, stała współpraca z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, m. in. udostępnianie sal na prezentacje dyplomowe i przewody na stopnie naukowe. Promocyjna działalność.Galeria podejmuje się dostarczenia zakupionych dzieł do kraju klienta, zaopatruje zakupione dzieła w obowiązujące zezwolenia na wywóz za granicę, fachowo roluje olejne obrazy na płótnie (wielkie formaty) akceptuje w rozliczeniach karty kredytowe i czeki podróżne.


Prowadząca Galerię Janina Górka - Czarnecka działa w zawodzie od 1970 roku, osobiście zna lub znała wszystkich artystów, których dzieła oferuje, dysponuje też wiedzą na temat ich możliwości zawartości pracowni. Poradzi początkującym klientom jak i wytrawnym kolekcjonerom, podejmuje się poszukiwania zamówionych pozycji. Wielka rozpiętość cen tematów i formatów pozwala na dokonanie w Galerii zakupów lokacyjnych dzieł artystów najbardziej poszukiwanych, atrakcyjnych pozycji do wystroju wnętrz mieszkalnych.

Data: 2016-06-08 Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych