Komunikat archiwalny

Informacja dla kierowców samochodów osobowych na czas ŚDM 2016

Sprawdź najbardziej istotne informacje dla kierowców samochodów osobowych, poruszających się po Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży.

Informacja dla kierowców samochodów osobowych na czas ŚDM 2016
Fot. Ronald Paredes / freeimages.com

Poniżej instrukcja dla samochodów osobowych:

  1. Z uwagi na znaczne zmiany w organizacji ruchu podczas ŚDM i duże utrudnienia w ruchu drogowym zaleca się, aby przyjazd do Krakowa zaplanować z wykorzystaniem autokaru, komunikacji zbiorowej lub PKP.
  2. Planując przyjazd samochodem osobowym należy liczyć się z poważnymi trudnościami w zaparkowaniu samochodu (ograniczona liczba miejsc parkingowych), a w konsekwencji konieczność wyjazdu samochodem poza teren Krakowa.
  3. Informacje na temat dostępnych parkingów dla samochodów osobowych znajdują się na stronie internetowej www.sdminformacjadrogowa.pl. Wjazd na parkingi będzie możliwy tylko w godzinach od 0:00 do 10:00 z umieszczonym za przednią szybą identyfikatorem typ „P” pobranym  z strony internetowej i samodzielnie wypełnionym.
  4. W przypadku dużych utrudnień w ruchu drogowym oraz dużej ilości pieszych poruszających się po ulicach Krakowa Policja podejmie decyzję o niewpuszczeniu pojazdów do miasta.

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe