Komunikat archiwalny

Od 29 stycznia zmiany w kursowaniu autobusów

29 stycznia nastąpiły zmiany w kursowaniu niektórych autobusów. Po nowych trasach jadą autobusy linii 292 i 425. W rejonie Rybitw pojawiły się nowe przystanki.

Od 29 stycznia zmiany w kursowaniu autobusów
Fot. www.krakow.pl

Od 29 stycznia (sobota) po nowych trasach kursują autobusy linii 292 i 425. Linia 292 - skrócona do przystanku Dworzec Główny Wschód. Natomiast linia 425- skrócona i skierowana od ronda Mogilskiego do przystanku Dworzec Główny Wschód.

Ponadto dla linii 125 i 185 wprowadzono nową parę przystanków pn. „Agatowa n/ż” na ulicy Agatowej tuż za skrzyżowaniem z ul. Półłanki.

Z kolei autobusy nr 123 i 221 zatrzymują się na nowym przystanku pn. „Mały Płaszów” zlokalizowanym tuż po wyjeździe z pętli tramwajowo – autobusowej Mały Płaszów.

Bilety okresowe wykupione na linię 292 przed zmianą trasy (do 28 stycznia 2011 roku, piątek – włącznie) zachowują ważność na dotychczasowej trasie, do końca okresu ważności znajdującym się na bilecie. Natomiast po zmianie trasy (od 29 stycznia 2011 roku) zachowują ważność wyłącznie na nowej stałej trasie skróconej do Dworca Głównego Wschód.

Bilety okresowe wykupione na linię 425 przed zmianą trasy (do 28 stycznia 2011 roku, piątek – włącznie) zachowują ważność na dotychczasowej trasie (do Biskupińskiej) oraz we wszystkich autobusach i tramwajach na odcinku: Rondo Mogilskie – Rondo Grzegórzeckie – most Kotlarski – Klimeckiego – Kuklińskiego – Lipska – Mały Płaszów, do końca okresu ważności znajdującego się na bilecie. Po zmianie trasy (od 29 stycznia 2011 roku) zachowują ważność wyłącznie na nowej stałej trasie skróconej do Dworca Głównego Wschód. (M).

Pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA