Komunikat archiwalny

Zapraszamy do Czyżyn na jogę w plenerze

Joga zyskuje ostatnio na popularności, szczególnie spotkania organizowane na wolnym powietrzu pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Dlatego wszystkim krakowianom i gościom – miłośnikom jogi, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym, przypominamy, że takie zajęcia odbywają się w Parku Lotników Polskich w Czyżynach w każdy weekend. Tak będzie aż do połowy września.

Zapraszamy do Czyżyn na jogę w plenerze
Fot. materiały prasowe

Otwarte letnie sesje jogi są realizowane dzięki głosom mieszkańców oddanym w budżecie obywatelskim w 2015 roku. Prowadzi je instruktorka jogi Magdalena Bogusiewicz-Dzierżak. Odbywają się między TAURON Areną a Street Workout Parkiem o godz. 10.00 w sobotę i niedzielę oraz o godz. 18.00 w niedzielę. Przyjść mogą wszyscy zainteresowani bez względu na wiek i płeć. Mile widziane są również dzieci. Dla części uczestników przewidziane są maty, jednak pewniej jest wziąć ze sobą własną matę lub koc.

Ponieważ pogoda potrafi być zmienna, o ewentualnym odwołaniu zajęć organizatorzy informują na stronie wydarzenia oraz na profilu Parku Lotników Polskich. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Pokaż metkę
Autor: Małgorzata Tabaszewska
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA