Komunikat archiwalny

Weekend za pół ceny

Korona Smakosza – to plebiscyt na najlepszy lokal gastronomiczny w mieście. Może w nim wziąć każdy kto w dniach 16-17 marca (sobota-niedziela) odwiedzi jedną ze wskazanych restauracji i wypełni specjalną ankietę. Uwaga! Specjałów w restauracjach biorących udział w konkursie będzie można próbować za pół ceny!

Weekend za pół ceny
Fot. Magiczny Kraków

Plebiscyt organizowany jest w ramach Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, którą przygotowuje Urząd Miasta Krakowa, przy współpracy z Krakowską Kongregacją Kupiecką, siecią MAKRO Cash & Carry, Krakowskim Biurem Festiwalowym i Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Uczestnicy plebiscytu, którzy odwiedzą wskazane restauracje będą mogli wypełnić specjalną ankietę i wskazać swój ulubiony lokal oraz wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród (m.in. telewizora, konsoli do gier oraz tabletu). Wypełnioną ankietę należy zostawić w restauracji. W czasie weekendu (16-17 marca) w restauracjach walczących o Koronę Smakosza będzie można skosztować różnorakich specjałów za połowę ceny.

Zwycięzców poznamy podczas finału VIII edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, który odbędzie się 23 kwietnia (wtorek) w Urzędzie Miasta Krakowa.

Lista restauracji

Tagi: biznes, konkurs

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDOROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także