Domus Mater

Kategoria:
pokoje gościnne
Adres:
ul. Saska 2C, 30-715 Kraków
Dzielnica:
Podgórze
Ilość miejsc:
66

Opis

Domus Mater to wyjątkowe miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność tworzą niepowtarzalny klimat.

W Domus Mater dysponuje 33 przytulnymi i nowocześnie zaaranżowanymi pokojami.

Pokój jest wyposażony w Pismo św., telefon, bezpłatny dostęp do Internetu stacjonarnego oraz Wi-Fi, telewizor. Każdy pokój posiada otwierane okna i wentylację mechaniczną. Komfortowe i funkcjonalne łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe oraz suszarki do włosów.

Dla rodzin z dziećmi przewidziane są specjalne zniżki, a na indywidualną prośbę wstawiane jest do pokoju łóżeczko lub dostawka dla dziecka.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Domus Mater dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach – windy, podjazdy, przestronny pokój z szerokimi drzwiami oraz przystosowaną łazienką.

Dla gości Domus Mater oraz osób z zewnątrz jest przygotowany kawiarniany taras z widokiem na ogród. Czeka na Państwa m. in. aromatyczna kawa, herbaty świata i pieczony z sercem domowy sernik lub szarlotka. Ogród jest pełen oryginalnego i różnorodnego drzewostanu, przez co kryje w sobie warte odkrycia, naturalne piękno. Różana aleja, kwitnące azalie i rododendrony, ścielące się przy oczku różaneczniki i hortensje, tworzą rajską atmosferę.

Ponadto Domus Mater oferuje monitorowany parking, dostęp do kaplicy, biblioteki, restauracji, całodniowej kawiarenki i barku. Codziennie rano w restauracji „Pod Aniołami” serwowane jest smaczne śniadanie w formie bufetu.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA