Belle Epoque Apart Residence Kraków

Kategoria:
apartamenty
Adres:
ul. Siemiradzkiego 2, 31-137 Kraków
Telefon:
Dzielnica:
Stare Miasto
Ilość miejsc:
90

Opis

Belle Epoque Apart Residence Kraków to dwadzieścia dziewięć luksusowych wnętrz zamkniętych w pięknej, zabytkowej kamienicy położonej w centrum miasta. Mieszczące się przy ulicy Siemiradzkiego 2 apartamenty to doskonałe połączenie nowoczesności, luksusu oraz wszechobecnego ducha tradycji i historii miasta. Kompozycja ta daje wyjątkowy efekt, który zachwyca już od progu.

Każdy nasz apartament w Krakowie został kompleksowo wyposażony we wszelkie niezbędne sprzęty codziennego użytku oraz stylowe meble i gustowne elementy dekoracyjne. W mieszkaniach znajdują się lodówki, zmywarki, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, suszarki do włosów, płaskie telewizory, łóżka – dwu i jednoosobowe – sofy, fotele, szafy, stoły jadalniane z krzesłami oraz stoliki kawowe. Ponadto, w każdym z apartamentów znajduje się zestaw naczyń i sztućców oraz ręczniki do dyspozycji naszych Gości.

Belle Epoque to aparthotel w Krakowie, który oferuje swoim Gościom piękne wnętrza oraz liczne udogodnienia, takie jak strefa relaksu, w której znajduje się sauna oraz minisiłownia, zaciszne, zielone podwórze z ławeczkami oraz nowoczesna winda, dzięki której sprawnie można dostać się do apartamentów położonych na wyższych piętrach.

Nasze apartamenty w Krakowie to także doskonała lokalizacja. Wystarczy zaledwie kilka minut spaceru aby z położonego przy ulicy Siemiradzkiego aparthotelu znaleźć się na płycie Rynku Głównego miasta, natomiast zabytkową dzielnicę Kazimierz oraz urokliwe Podgórze dzieli od Belle Epoque zaledwie 2 kilometry.

Imponujące wnętrza, ciekawa historia, niepowtarzalny klimat, dogodna lokalizacja – wszystko to sprawia, że Belle Epoque Apart Residence Kraków to miejsce, do którego chce się wracać!

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA