Uczestnicy Europ'Raid w Krakowie

Peugeotami 205 pokonali 10 000 km. 20 sierpnia 150 francuskich załóg dotarło na metę. Odwiedzili 20 krajów Europy i rozdali 14 ton przyborów szkolnych, które trafiły do placówek w Macedonii, Bośni i Hercegowina, Albanii i Bułgarii.

Uczestnicy Europ'Raid w Krakowie
Fot. europraid.fr / materiały prasowe

Do Francji wróciło 450 uczestników charytatywnego rajdu Europ’Raid. W 23 dni odwiedzili najpiękniejsze zakątki Starego Kontynentu.

– Dziękujemy za powitanie nas w Krakowie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ciepłe słowa, entuzjazm i profesjonalizm. Wasze miasto bardzo nam się spodobało. Nie chodzi nam tylko o architekturę, ale również o atmosferę i życzliwość mieszkańców – opowiadają organizatorzy Europ’Raid.

Przypominamy, że we wtorek 15 sierpnia o godz. 20 uczestnicy rajdu dotarli do Krakowa. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Kolna spędzili jedną noc, aby następnego dnia o godz. 8 rano wyruszyć w dalszą podróż. Zwiedzili Kraków i spędzili czas z mieszkańcami. 

Europ’Raid to impreza charytatywna, podczas każdej edycji załogi zabierają ze sobą przybory szkolne, które rozdają w najbiedniejszych częściach Europy.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.europraid.fr.

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie