Komunikat archiwalny

Poranek z Pandą i Smocza Godzina w Instytucie Konfucjusza

Instytut Konfucjusza zaprasza na serię wydarzeń dla dzieci poświęconych kulturze i muzyce chińskiej. Najbliższe spotkania będą poświęcone muzyce. Uczestnicy wspólnie wysłuchają różnych rodzajów chińskiej muzyki, zarówno tej z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów, jak i nowszych hitów muzyki rozrywkowej. Zajęcia wzbogacone będą krótkim układem tanecznym w duchu 健康歌 jian kang ge – „zdrowotnej piosenki” oraz wspólną nauką popularnych chińskich piosenek dla dzieci. 

Poranek z Pandą i Smocza Godzina w Instytucie Konfucjusza
Fot. materiały prasowe / Instytut Konfucjusza w Krakowie

Poranek z Pandą (dla najmłodszych)

„Poranki z pandą” to cykl comiesięcznych spotkań w Instytucie Konfucjusza. Będzie to niepowtarzalna okazja dla dzieci, by poprzez dobrą zabawę zapoznać się z kulturą chińską, a także rozwinąć umiejętność kreatywnego myślenia, pracy w zespole i zdolności manualne. Poranki z Pandą zabiorą najmłodszych w niezwykłą podróż po Chinach, podczas której nauczą się podstawowych zwrotów po chińsku, a także poznają Państwo Środka od środka.

Zapraszamy 9 grudnia, w godz. 11:00 - 12:00 do Instytutu Konfucjusza, ul. Radziwiłłowska 4

Następne spotkanie odbędzie się 20 stycznia.

Smocza Godzina (dla dzieci klas I-III)

Instytut Konfucjusza w Krakowie zaprasza również na spotkania z kulturą chińską. W trakcie godzinnych warsztatów polscy i chińscy moderatorzy przedstawią wybrane aspekty kultury Państwa Środka, a w czasie licznych zabaw ruchowych oraz warsztatów manualnych poświęconych wybranym tematom uczestnicy nauczą się również paru słów i zwrotów po chińsku.

Zapraszamy 9 grudnia, w godz. 13:30 do Instytutu Konfucjusza, ul. Radziwiłłowska 4

Następne spotkanie odbędzie się 20 stycznia.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Sonda
Dni Kijowa w Krakowie (5-7.10.2018 r.) oceniasz jako:
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie