Kraków na targach EXPO REAL 2018 w Monachium

Od 8 do 10 października Kraków wziął udział w kolejnej edycji Targów Expo Real. Miasto od kilkunastu lat prezentuje swoją ofertę podczas tej imprezy. Podobnie jak w zeszłym roku, zakup powierzchni z usługami pakietowymi sfinansowany został ze środków europejskich (MRPO 2014–2020) w ramach projektu „Growing Internationally – Krakow’s Economy on the Rise”.

Kraków na targach EXPO REAL 2018 w Monachium
Fot. Kraków Otwarty Na Świat

Miejska oferta dostępna jest zarówno w wersji analogowej, jak i elektronicznej, w nowoczesnej aplikacji, działającej w ramach narzędzia Infokiosk, również współfinansowanego z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. W miejskim katalogu znalazły się nieruchomości z przeznaczeniem pod zabudowę usługową oraz usługi kulturalne i sportowe. Miasto promuje również wielkie projekty strategiczne: Kraków Airport, Kraków Nowa Huta Przyszłości oraz Kraków-Nowe Miasto, których realizacja oddziaływać będzie na całą Małopolskę.

Celem obecności Krakowa na targach jest zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego miasta, z jednoczesnym podkreśleniem takich atutów, jak wysoka jakość życia, realizowane przedsięwzięcia typu smart czy ulepszanie terenów zielonych i rekreacyjnych. Krakowska sztuka rozwoju to bowiem coś więcej, niż tylko czynniki ekonomiczne, to przede wszystkim ludzie ambitni, odważni, wykształceni – to oni są największą siłą napędową krakowskiej gospodarki.

Udział w targach w Monachium jest świetną okazją do pokazania, jak wiele do zaoferowania biznesowi ma Kraków.

pokaż metkę
Osoba publikująca: KINGA STOSZEK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie