Komunikat archiwalny

Nowa strona Domu Krakowskiego w Norymberdze

Nowoczesna, przejrzysta, responsywna – taka jest nowa, niemieckojęzyczna strona internetowa Domu Krakowskiego w Norymberdze.

Nowa strona Domu Krakowskiego w Norymberdze
Fot. Dom Krakowski w Norymberdze

Dom Krakowski w Norymberdze uznawany za „kulturalną ambasadę” naszego miasta w jednym z najważniejszych i najpiękniejszych niemieckich miast został otwarty w 1996 r. Przez ponad 20 lat działalności, instytucja ta nie tylko na dobre wpisała się w kulturalny pejzaż Norymbergi, ale także dokonała szeregu wizerunkowych zmian. Podobnie jak „wiecznie młody” Kraków, Dom Krakowski promuje współczesną polską kulturę i aktywnie podąża za najnowszymi trendami.

W nowy, 2019 rok, Dom Krakowski wchodzi nie bez zmian. Nowa, zaprojektowana przez Ausrę Grebner niemieckojęzyczna strona internetowa instytucji, ma spełniać estetyczne kryteria nowoczesnych mediów elektronicznych i jeszcze skuteczniej promować organizowane przez Dom Krakowski wydarzenia. Nadzór merytoryczny nad działalnością strony prowadzi Katarzyna Prusik-Lutz, która odpowiada za koordynację projektów kulturalnych Domu Krakowskiego w 2019 roku.

Zobacz: http://www.krakauer-haus.de/

Więcej o Domu Krakowskim w Norymberdze

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie
POLECAMY