Komunikat archiwalny

IAESTE CaseWeek już w kwietniu!

Już wkrótce na krakowskich uczelniach technicznych zaatakują rekiny biznesu i praktycznej wiedzy! Podczas IAESTE CaseWeek  od 1 do 12 kwietnia to studenci studentom zapewnią odpowiedni start kariery zawodowej.

IAESTE CaseWeek już w kwietniu!
Fot. materiały organizatora

Międzynarodowa organizacja studencka IAESTE działająca przy Politechnice Krakowskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej już po raz dziesiąty organizuje projekt IAESTE CaseWeek - największy cykl warsztatów case study w Polsce. Od 1 do 12 kwietnia 2019 r. prowadzone będą warsztaty inżynierskie przez najlepsze firmy z branży budowlanej, technologicznej, IT, motoryzacyjnej oraz wiele, wiele innych.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zacieśnianie relacji pomiędzy środowiskiem akademickim i biznesowym. Praktyczna forma case study daje studentom szansę na zapoznanie się z realnymi problemami występującymi w codziennej pracy oraz doskonalenie swoich kompetencji - zarówno zawodowych jak i tzw. miękkich - a jednocześnie umożliwia wykorzystanie książkowej wiedzy w praktyce. Wszystko to jest bezpłatne i certyfikowane!

Warto zajrzeć na stronę internetową www.caseweek.iaeste.pl, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje o projekcie!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie