Kraków w Monachium

Od 6 do 8 października 2014 r. Kraków brał udział w prestiżowych targach Expo Real w Monachium prezentując miejską ofertę inwestycyjną. Stoisko Krakowa, o powierzchni ponad 80 m² wykonane zostało w nowoczesnej stylistyce z wykorzystaniem narzędzi i efektów multimedialnych ukazujących potencjał miasta.

Kraków w Monachium
Fot. Kraków Otwarty Na Świat

Główne działania promocyjne skoncentrowane były na projekcie „Kraków - Nowa Huta Przyszłości", niemniej jednak w ofercie Krakowa znalazło się też 21 innych, atrakcyjnych propozycji inwestycyjnych, m.in. dotyczących zabudowy usługowej przy ul. Radzikowskiego, Tischnera i Wadowickiej, kamienic przy Małym Rynku 5 i 6, Syrokomli, ul. św. Stanisława, ul. Szerokiej, ul. Józefa oraz zabudowy mieszkaniowej przy ul. Fredry i Stepowej. W ofercie znalazły się również Forty oraz inwestycje w formule PPP.

Podczas tegorocznych targów przedstawiciel miasta brał również udział w panelu dyskusyjnym pt. „Cities, Universities and Innovation Districts" przedstawiając Kraków jako inteligentną metropolię, miasto z ogromnym potencjałem wykorzystujące w zarządzaniu nowoczesne technologie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: KINGA STOSZEK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie