Kraków na targach gospodarczych

Kraków na IMEX 2014

22 maja dobiegły końca Międzynarodowe Targi Turystyki Biznesowej IMEX 2014. Tegoroczna edycja była wyjątkowo owocna dla Krakow Convention Bureau. Ponad 40 spotkań i rozmów przeprowadzonych z organizatorami spotkań (hostem buyers) z całego świata z pewnością zaowocuje organizacją kongresów i konferencji w naszym mieście.

Kraków w Cannes
2014-03-10

Od 11 do 14 marca Kraków będzie prezentował swój potencjał podczas największych i najbardziej prestiżowych w Europie targów inwestycji i nieruchomości MIPiM odbywających się w Cannes. Nasze miasto będzie kusić inwestorów m.in. projektem „Kraków - Nowa Huta Przyszłości".

Filmowy Kraków promuje się w Berlinie

Kraków ma mocną reprezentację na tegorocznych targach European Film Market, towarzyszących 64. Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu w Berlinie (6-16 lutego 2014 r.). Wszak słynne Berlinale to nie tylko konkursowe zmagania o Złotego Niedźwiedzia, ale także możliwość prezentacji firm producenckich, komisji i fundacji.

Kraków podbija Cannes

Kilka dni temu Kraków „wrócił” z Hanoweru, a już jest w Cannes. Podczas prestiżowych targów MIPIM nasze miasto do piątku (15 marca) prezentuje w  „mieście filmów” swoje atuty inwestycyjne.

ICE Kraków w Budapeszcie

Rozpoczynające się 10 lutego (niedziela) w Budapeszcie dwudniowe spotkanie MICE Europy Centralnej i zachodniej to kolejne wydarzenie, na którym zaprezentuje się Centrum Kongresowe ICE Kraków. To już trzecia edycja imprezy oferującej bardzo dobrą selekcję klientów (hosted buyers).

Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie