Targi Ferienmesse w Wiedniu

W dniach 16-19 stycznia 2014 r. około 750 wystawców z 70 krajów zaprezentowało swoją ofertę turystyczną w Wiedniu podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Ferien-Messe 2014. Pośród nich prezentowało się po raz kolejny Miasto Kraków.

Targi Ferienmesse w Wiedniu
Fot. Kraków Otwarty Na Świat

Na tych najbardziej prestiżowych targach turystycznych w Austrii obecni byli także inni przedstawiciele z Polski, między innymi z Małopolski, Warmii i Mazur, Śląska i Podkarpacia. Prezentowano polskie przysmaki, organizowano konkursy i różne animacje. Jedną z nagród była weekendowa wycieczka do Krakowa. Odwiedzający stoisko Krakowa mogli zapoznać się z różnorodną ofertą dla turysty w każdym wieku i o różnych upodobaniach. Poza ofertą bazy hotelowej i znanych już powszechnie atrakcji turystycznych oraz propozycjami z kalendarium wydarzeń kulturalnych zaproponowano najmłodszym terenowe gry miejskie, a starszym szlaki turystyczne w mieście i całym regionie.

Targi wiedeńskie są utrzymane w konwencji podwójnej wystawy. Na jednej międzynarodowi touroperatorzy na powierzchni ponad 29 tys. m kw. prezentują wszechstronną ofertę turystyczną - od pobytów kempingowych do ekskluzywnych podróży z bogatą ofertą turystyki miejskiej. Wystawom towarzyszą m.in. spektakle teatralne i pokazy tańca oraz degustacja regionalnych specjałów kulinarnych. Na drugiej wystawie - Vienna Auto Show – prezentowane są nowości motoryzacyjne.

Organizatorzy szacują, że targi Ferien-Messe w Wiedniu odwiedziło w tym roku ponad 150 tysięcy osób.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie