Kraków w Dublinie

W dniach 24 - 26 stycznia 2014 r. na terenach wystawienniczych Royal Dublin Society (RDS) w Dublinie odbyły się międzynarodowe targi turystyczne Holiday World Show.

Kraków w Dublinie
Fot. Kraków Otwarty Na Świat

Tradycyjnie polskie stoisko zorganizowane zostało przez londyński oddział Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) na czele z Panem Dyrektorem Bogdanem Beclą. Polska oferta turystyczna skierowana do irlandzkich odbiorców prezentowana była obok Krakowa i Małopolski również przez: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Pole Golfowe Modry Las, Pole Golfowe Binowo Park, Grupę TRIP oraz Cracovia Travel. Polska obecność na tegorocznych targach w Dublinie była elementem szerszej kampanii promującej turystykę przyjazdową do Polski, którą Polska Organizacja Turystyczna prowadzi w Irlandii w 2014 r. Tym razem postawiono w głównej mierze na promocję turystyki aktywnej i miejskiej oraz SPA & Wellness. Przy promocji wykorzystano także fakt, iż już we wrześniu br. w Polsce (w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi i Wrocławiu) odbędą się Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Piłce Siatkowej.

Stoisko polskie znalazło się wśród 579 innych wystawców. Targi w tym roku zaszczyciło swoją obecnością około 48 tysięcy osób, w tym prawie 1000 z branży co świadczy
o ogromnym zainteresowaniu naszym krajem.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie