Kraków na targach turystycznych

Ferien Messe Wien 2016

Od 14 do 17 stycznia 2016 r. Kraków promował się na polskim stoisku narodowym podczas Tragów Ferien Messe w Wiedniu - największej i najbardziej prestiżowej imprezie targowej branży turystycznej na terenie Austrii.

Trzy razy promocja, czyli Sztokholm, Bruksela i Paryż

W marcu pracownicy Krakow Convention Bureau uczestniczyli w targach i prezentacjach na rynkach szwedzkim, belgijskim i francuskim.

Kraków na Targach MITT w Moskwie

Kraków po raz kolejny zaprezentował swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Turystycznych MITT w Moskwie. W dniach 18-21 marca 2015 r. odbyła się 22. edycja targów.

Kraków popularny w Mediolanie

Od 12 do 14 lutego 2015 r. Kraków prezentował swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Turystycznych Borsa Internazionale di Turismo w Mediolanie. Wydarzenie to skupia branżę turystyczną z całego świata i cieszy się dużym prestiżem zarówno w środowisku, jak i na rynku włoskim.

Kraków na salonach w Brukseli

W Brukseli zakończyły się trwające od 5 do 9 lutego 2015 r. targi turystyczne Salon des Vacances. Od wielu lat jest to największa impreza turystyczna na rynku belgijskim, która przyciąga licznych amatorów podróży. Bilans tegorocznych targów to m.in. 700 wystawców z całego świata i około 100 tys. odwiedzających!

Kraków w Madrycie. Targi FITUR 2015

1 lutego zakończyły się, trwające przez pięć dni, targi turystyczne FITUR w Madrycie. Polska, jak co roku, cieszyła się dużym zainteresowaniem, a najczęściej odwiedzanym miejscem w ramach Polskiego Stoiska Narodowego było stanowisko Krakowa i Małopolski.

Finowie zainteresowani Krakowem. Targi MATKA 2015

Targi MATKA w Helsinkach, które odbyły się w dniach 15–18 stycznia 2015 r., to największe targi turystyczne organizowane w krajach skandynawskich. W roku 2015 odwiedziło je 69 tys. osób, w tym 22 tys. w dni branżowe. Warto podkreślić bardzo duże zainteresowanie Finów – zwłaszcza w dniach otwartych dla publiczności - naszym krajem, a w szczególności Krakowem. Szczególne zainteresowanie wzbudzały materiały dotyczące samego miasta, jak i muzeów („Only in Krakow", „The Best of Krakow museums").

Targi ITF SLOVATOUR

Od 29 stycznia do 1 lutego 2015 r. w Bratysławie (Słowacja) odbywała się 21. edycja targów ITF SLOVATOUR.

Vakantiebeurs Utrecht 2015

W dniach 13-18 stycznia 2015 r. odbyły się największe holenderskie targi turystyczne o nazwie "Vakantiebeurs Utrecht 2015". Przeszło 1200 wystawców starało się zainteresować holenderskiego turystę swoimi produktami. Frekwencja zarówno wśród przedstawicieli sektora biznesowego, jak i klientów indywidualnych była bardzo wysoka. Szacuje się wstępnie, że tegoroczne targi odwiedziło ponad 120 tys. osób.

Kraków w Wiedniu. Ferien Messe 2015

750 wystawców z 70 krajów zaprezentowało swoją ofertę turystyczną w Wiedniu podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Ferien-Messe 2015. Pośród nich prezentowało się po raz kolejny Miasto Kraków.

POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie
POLECAMY