Kraków na targach turystycznych

Do Lubeki lądem i wodą.  Kraków na 34. Międzynarodowych Dniach Hanzy

Gospodarzem tegorocznego Międzynarodowego Zjazdu Nowej Hanzy, który odbył się w dniach 22-25 maja 2014 r., była Lubeka zwana „Królową Hanzy". W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele 122 miast hanzeatyckich z 16 krajów Europy – w tym również Kraków. Splendoru zorganizowanej z wielkim rozmachem uroczystości otwarcia 34. Międzynarodowych Dni Hanzy dodała obecność Prezydenta Niemiec Joachima Gaucka.

Kaliningrad – uczymy się i prezentujemy na targach JANTUR

Kraków po raz kolejny brał udział w workshopie dla branży turystycznej w Kaliningradzie oraz w targach turystycznych JANTUR - przez trzy dni (10-12 kwietnia) Kraków prezentował swoją ofertę turystyczną na międzynarodowych targach.

SITC 2014. Kraków w Barcelonie

W dniach 4-6 kwietnia 2014 r. Kraków prezentował się na 23 Międzynarodowych Targach Turystycznych Salon Internacional del Turisme de Catalunya (SITC) w Barcelonie, imprezie turystycznej gromadzącej wystawców z całego świata.

MITT 2014 – na podbój Moskwy!

W dniach 19-22 marca 2014 r. odbyła się 21. edycja targów MITT w Moskwie.

Targi ITB w Berlinie

W dniach 4 – 10 marca 2014 r. Kraków uczestniczył w 48. Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin.

Targi UTAZAS w Budapeszcie

Kraków wraz z Małopolską pojawiły się na Międzynarodowych Targach Turystycznych UTAZAS w Budapeszcie, które odbyły się na przełomie lutego i marca (27 luty – 2 marca 2014).

Freizeit Messe. Kraków Norymberdze

Kraków po raz kolejny zaprezentował swoją ofertę turystyczną w zaprzyjaźnionej z Krakowem Norymberdze podczas 46. Międzynarodowych Targów Turystycznych Freizeit – Messe, które odbyły w dniach 26 luty - 2 marca 2014 r.

Kraków przedstawił swoje atrakcje podczas tragów turystycznych w Belgii

W Brukseli zakończyły się trwające 5 dni (od 6 do 11 lutego br.) targi turystyczne pn. Salon de Vacances. Jest to – od wielu lat - największa impreza turystyczna na rynku belgijskim, która przyciąga licznych amatorów podróży.

BIT 2014. Kraków w Mediolanie

W dniach 13-16 lutego 2014 r. odbyły się targi turystyczne w Mediolanie - jedne z największych i najważniejszych targów tego sektora na świecie. Borsa Internazionale di Turismo (BIT) to wydarzenie nierozerwalnie związane również z kalendarzem cyklicznym miasta, co roku gorąco oczekiwane i szeroko promowane, impreza, na której trzeba być.

Prezentowaliśmy się w Hamburgu

W dniach 4 -10 lutego 2014 r. odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych REISEN HAMBURG 2014. Miasto Kraków uczestniczyło już po raz trzeci w targach w Hamburgu dołączając do grona wystawców tego prestiżowego wydarzenia branży turystycznej.

POLECAMY
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie