Kraków na targach turystycznych

Le Monde à Paris. Targi turystyczne MAP 2013

Od 21 do 24 marca 2013 r. Kraków uczestniczył w 38. edycji targów turystycznych MAP - „LE MONDE A PARIS" w Paryżu.

„Koralowa gra” na ITB Berlin

Podczas tegorocznych 47. Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB Berlin 2013 (6 - 10 marca) Kraków i Małopolska po raz trzeci prezentowały oryginalny motyw korala jako formę wspólnej promocji. Tym razem koral został włączony w „koralową grę".

Freizeit – Messe 2013. Kraków w Norymberdze

Kraków po raz kolejny zaprezentował swoją ofertę turystyczną w Norymberdze podczas 45. Międzynarodowych Targów Turystycznych Freizeit – Messe, które odbyły się od 27 lutego do 3 marca.

 

Kraków na targach w Mediolanie

W dniach 14 - 17 lutego 2013 r. w Mediolanie odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne Borsa Internazionale di Turismo, wydarzenie skupiające branżę turystyczną z całego świata i cieszące się dużym prestiżem zarówno w środowisku, jak i na rynku włoskim, ale także - w samym Mediolanie.

REISEN 2013 – Kraków w Hamburgu

Kraków ponownie wziął udział w jednym z największych wydarzeń w branży turystycznej. Od 6 do 10 lutego nasze miasto po raz drugi zaprezentowało swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Turystycznych REISEN w Hamburgu.

Kraków kolejny raz zaprezentował się w Brukseli

Salon des Vacances to targi turystyczne, które na początku lutego 2013 r. odbyły się w Brukseli. Nie mogło zabraknąć na nich Krakowa oraz Małopolski.

Targi Matka 2013 w Helsinkach

Tegoroczne targi turystyczne w Helsinkach – MATKA 2013 - odbywały się w dniach 17 – 20 stycznia. Targi te należą do największych na rynku skandynawskim. Ich rangę potwierdza stale wzrastające zainteresowanie zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających. Według oficjalnych danych w roku 2013 odwiedziło je 76 000 osób.

Kraków w Wiedniu – Ferien-Messe 2013

Od 10 do 13 stycznia w Wiedniu odbywała się 38. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych  Ferien-Messe Wien 2013. Na tej największej i najbardziej prestiżowej imprezie targowej w Austrii nie mogło, oczywiście, zabraknąć Krakowa.

POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie
POLECAMY