Kraków w Wiedniu – Ferien-Messe 2013

Od 10 do 13 stycznia w Wiedniu odbywała się 38. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych  Ferien-Messe Wien 2013. Na tej największej i najbardziej prestiżowej imprezie targowej w Austrii nie mogło, oczywiście, zabraknąć Krakowa.

Kraków w Wiedniu – Ferien-Messe 2013
Fot. Kraków Otwarty Na Świat

W roku 2013 r. swoje oferty turystyczne prezentowało na targach Ferien Messe ponad 750 wystawców z 70 krajów. Oficjalne, uroczyste otwarcie targów odbyło się 10 stycznia na estradzie Radia Wien w Hali A z udziałem Burmistrza Wiednia, dr. Michela Häupla.

Polskie stoisko narodowe zorganizowane zostało przez Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Wiedniu i miało jak co roku bardzo dobrą lokalizację. Stoisko Krakowa usytuowane było tuż obok estrady targowej, co przyciągało wielu dodatkowych gości, gdyż osoby uczestniczące w oficjalnej ceremonii otwarcia targów i przyglądające się całodniowemu programowi estradowemu kierowały zawsze swoje pierwsze kroki do stanowiska Krakowa.

Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta Urzędu Miasta Krakowa wzbogacił polskie stoisko narodowe materiałami informacyjnymi na temat oferty turystycznej i kulturalnej naszego miasta oraz nawiązał ciekawe kontakty z przedstawicielami branży turystycznej i mediów, które ożywią współpracę pomiędzy Wiedniem i Krakowem.

Przedstawiciele Krakowa składają szczególne podziękowania Panu Włodzimierzowi Szelągowi, Dyrektorowi Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Wiedniu oraz Pani Bożenie Plusie, za serdeczną pomoc przy zorganizowaniu stoiska i stworzenie podczas trwania targów miłej i rodzinnej atmosfery.

Ferien Messe Wien 2013 odnotowało 148 tys. zwiedzający

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie