REISEN 2013 – Kraków w Hamburgu

Kraków ponownie wziął udział w jednym z największych wydarzeń w branży turystycznej. Od 6 do 10 lutego nasze miasto po raz drugi zaprezentowało swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Turystycznych REISEN w Hamburgu.

REISEN 2013 – Kraków w Hamburgu
Fot. REISEN

REISEN Hamburgto największe i najbardziej prestiżowe targi turystyczne na terenie północnych Niemiec. Podczas tegorocznej edycji targów, ponad 800 wystawców z 70 krajów zaprezentowało swoje oferty turystyczne i pomysły na spędzanie czasu wolnego. Dodatkową atrakcją targów w Hamburgu są oferty związane ze SPA, wellness, caravaningiem oraz sportami motorowymi.

Prezentacja Krakowa przyciągała przedstawicieli mediów i touroperatorów, jednakże najbardziej zdumiewające było wyjątkowo duże zainteresowanie naszym miastem ze strony indywidualnych turystów, nieporównywalnie większe niż w roku ubiegłym.  Drugim rozpoznawalnym miastem w Polsce dla Hamburczyków jest Gdańsk. Zainteresowanie Krakowem nie przejawiało się jedynie chęcią odwiedzenia zabytków i muzeów, ale także zamiarem prowadzenia turystyki aktywnej (wiele zapytań dotyczących możliwości zwiedzenia miasta na rowerze, czy znalezienia miejsc campingowych w pobliżu Krakowa).

stoisko Krakowa na Targach REISEN 2013

Pokaż metkę
Osoba publikująca: IZABELA HAUPT
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie