SITC - Targi w Barcelonie

W dniach 19-21 kwietnia 2013 roku Kraków prezentował się na 22 Międzynarodowych Targach Turystycznych Salon Internacional del Turisme de Catalunya (SITC) w Barcelonie, imprezie turystycznej gromadzącej wystawców z całego świata.

SITC - Targi w Barcelonie
Fot. SITC

Jak co roku, miejscem organizacji przedsięwzięcia było centrum wystawiennicze Montjui'c - oryginalny architektonicznie kompleks usytuowany w centrum Barcelony, na głównym placu zwanym Plaza de Espana.

W ramach Polskiego Stoiska Narodowego prezentowali się następujący wystawcy: Kraków i Małopolska, Kopalnia Soli w Wieliczce oraz przedstawiciele Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Madrycie prezentujący ofertę z całej Polski.

Prezentacji Krakowa towarzyszyły dodatkowe atrakcje: konferencja prasowa dla dziennikarzy, właścicieli biur podróży i touroperatorów oraz gra koralowa, która wzbudzała ogromne zainteresowanie, szczególnie wśród Hiszpanek, gdyż nagrodą w grze były czerwone korale z Małopolski.

Dwudziesta druga edycja targów SITC zgromadziła w stolicy Katalonii ponad 1000 wystawców. Odwiedzający stoisko polskie Hiszpanie deklarowali chęć przyjazdu, co w przyszłości zaowocuje dużą liczbą turystów z Hiszpanii w naszym mieście. Rozdane materiały były świetnym dodatkiem do rozmowy i prezentacji.

Rozmowy przy stoisku polskim pokazały, że Hiszpanie uważają Kraków za miejsce warte zobaczenia, prezentujące wysokie walory turystyczne.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KINGA STOSZEK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie