Lwów powitał zakochanych!

O tym, że Lwów słynie z romantycznych klimatów nie trzeba przekonywać! Od 13 do 15 lutego nasze ukraińskie miasto partnerskie gościło laureatów walentynkowego konkursu „Lwów dla Zakochanych”, zorganizowanego przez wortal Kraków Otwarty na Świat i Wydział Promocji Miasta Lwowa.  

Lwów powitał zakochanych!
Fot. Wydział Promocji Miasta Lwowa

Romantyczny weekend ze swoją „drugą połówką” spędziła we Lwowie Pani Joanna Brylska z Nałęczowa. „To był wspaniały wyjazd, jesteśmy zachwyceni!” – komentuje Zwyciężczyni Konkursu.

W programie pobytu przygotowanym przez Wydział Promocji Miasta Lwowa nie zabrakło atrakcji dla pary. Zakwaterowani w romantycznym Vintage Boutique Hotel goście z Polski mieli okazję zwiedzić Pałac Bandinellich i muzeum im. S. Kruszelnickiej. Podziwiali miasto podczas pieszych wycieczek, przejażdżki lwowskim Cudownym Pociągiem, a także z perspektywy wieży Lwowskiego Ratusza. Wysłuchali koncertu orkiestry symfonicznej Lords of the Sound „Kinowe hity: Love Story 2” w Lwowskim Teatrze Opery i Baletu, a walentynkowy wieczór spędzili w kultowej restauracji „Atlas”.

W konkursie ogłoszonym na wortalu Kraków Otwarty na Świat w grudniu 2015 r. wzięli udział internauci z różnych zakątków Polski, a nawet świata – Ukrainy, Anglii, czy Szkocji! Przewidziana jest kolejna edycja Konkursu organizowanego we współpracy z Wydziałem Promocji Miasta Lwów - tym razem to lwowianie powalczą o weekend w Krakowie!
 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: IZABELA HAUPT
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie