Kalendarium

Krakowski akcent na balu w Edynburgu

Ufundowany przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego voucher na weekendowy pobyt w naszym mieście dla dwóch osób stał się jedną z głównych nagród w loterii organizowanej podczas dorocznego balu karnawałowego Stowarzyszenia Scottish Polish Cultural Association (SPCA). Wydarzenie odbyło się w Edynburgu w sobotę, 6 lutego 2016 r. 

Młodzi wolontariusze z Kazachstanu w Krakowie

We wtorek, 25 sierpnia, w Domu Pomocy Społecznej im. Władysława Godynia w Krakowie odbyło się międzypokoleniowe i wielokulturowe spotkanie. Z podopiecznymi DPS-u spotkała się młodzież polonijna z Kazachstanu, czyli uczestnicy projektu „Polaka z Kazachem Rozmowy – Młodzi Wolontariusze 2015".

Kraków na Balu Polskim w Londynie

Voucher na weekend w Krakowie, ufundowany przez Prezydenta Jacka Majchrowskiego został zlicytowany 25 stycznia 2014 r. podczas 43. edycji Balu Polskiego w Londynie – najbardziej prestiżowego wydarzenia kulturalno-towarzyskiego brytyjskiej Polonii. Dochód z Balu, który tradycyjnie przekazywany jest na cele charytatywne, zasili w tym roku m.in. Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko".

Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie