Kraków na targach gospodarczych

Kraków na targach EXPO REAL 2018 w Monachium

Od 8 do 10 października Kraków wziął udział w kolejnej edycji Targów Expo Real. Miasto od kilkunastu lat prezentuje swoją ofertę podczas tej imprezy. Podobnie jak w zeszłym roku, zakup powierzchni z usługami pakietowymi sfinansowany został ze środków europejskich (MRPO 2014–2020) w ramach projektu „Growing Internationally – Krakow’s Economy on the Rise”.

Krakowska misja gospodarcza w ZEA

Od 7 do 12 kwietnia 2018 r. trwała krakowska misja gospodarcza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Misja obejmowała zarówno przedstawienie miasta jako świetnie rozwijającej się europejskiej metropolii z bogatym zapleczem naukowym i rozwojową ekonomią, jak i pokazanie wartości inwestycyjnej wielkich miejskich projektów, tj. Nowej Huty Przyszłości, Kraków Airport oraz Nowego Miasta w Płaszowie Rybitwach.

Kraków po raz 21. promował się w Cannes

Od 13 do 16 marca we francuskim Cannes odbyły się największe w Europie Targi Inwestycji i Nieruchomości MIPM 2018, na których Kraków już po raz 21. zaprezentował ofertę inwestycyjną miasta. Jak w latach poprzednich stolica Małopolski promowała się na prawie 60-metrowym stoisku w prestiżowej przestrzeni wystawowej pałacu festiwalowego Riviera Hall.

Promocja inwestycji i networking. Kraków na EXPO REAL 2017

Od 3 do 7 października 2017 r. Kraków prezentował swój potencjał inwestycyjny podczas kolejnej edycji targów EXPO REAL w Monachium. Tegoroczna, dwudziesta już z kolei, edycja monachijskich targów zgromadziła rekordową liczbę 2003 wystawców i 41500 uczestników z 35 krajów, potwierdzając rangę EXPO REAL jako wiodącego wydarzenia sektora inwestycyjnego i nieruchomości w Europie.

Kraków - USA: nowe otwarcie

Trzy amerykańskie miasta, kilkadziesiąt spotkań, prezentacje i konferencje, wiele ciekawych perspektyw – tak można podsumować misję gospodarczą Krakowa w Stanach Zjednoczonych. Delegacja miejska odwiedziła San Francisco, Denver, Nowy Jork oraz wzięła udział m.in. w gali „Bay Area CIO of the Year Awards” i szczycie „USA-Europe Shared Services Summit & Awards”.

Trzy razy promocja, czyli Sztokholm, Bruksela i Paryż

W marcu pracownicy Krakow Convention Bureau uczestniczyli w targach i prezentacjach na rynkach szwedzkim, belgijskim i francuskim.

Krakowskie propozycje inwestycyjne na targach w Cannes

Od 10 do 13 marca Kraków uczestniczył w międzynarodowych targach inwestycji i nieruchomości MIPIM w Cannes. To najważniejsza i najbardziej prestiżowa impreza targowa tego typu w Europie. Udział Krakowa okazał się bardzo udany – stoisko naszego miasta wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród inwestorów zagranicznych i biznesmenów.

Kraków w Monachium

Od 6 do 8 października 2014 r. Kraków brał udział w prestiżowych targach Expo Real w Monachium prezentując miejską ofertę inwestycyjną. Stoisko Krakowa, o powierzchni ponad 80 m² wykonane zostało w nowoczesnej stylistyce z wykorzystaniem narzędzi i efektów multimedialnych ukazujących potencjał miasta.

Kraków na polskim Davos

Od 2 do 4 września w Krynicy odbywa się Forum Ekonomiczne – największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej nazywane „polskim Davos". Jak zwykle nie zabrakło tam Krakowa, który z motywem przewodnim „Kraków, miasto w Ruchu" („Kraków in motion") prezentuje zmiany urbanistyczne i założenia projektu Smart City, projekt „Kraków -  Nowa Huta Przyszłości", a także chwali się potencjałem biznesowym.

Kraków na IMEX 2014

22 maja dobiegły końca Międzynarodowe Targi Turystyki Biznesowej IMEX 2014. Tegoroczna edycja była wyjątkowo owocna dla Krakow Convention Bureau. Ponad 40 spotkań i rozmów przeprowadzonych z organizatorami spotkań (hostem buyers) z całego świata z pewnością zaowocuje organizacją kongresów i konferencji w naszym mieście.

Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie