Głosujmy i znokautujmy konkurencję!

Mistrzostwa Europy Muaythai, które odbyły się w naszym mieście we wrześniu 2014 roku okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym. Echem imprezy jest nominacja Krakowa w dwóch kategoriach plebiscytu organizowanego przez Światową Federację Muaythai (IFMA). Zachęcamy do głosowania na nasze miasto na stronie IFMA!

Głosujmy i znokautujmy konkurencję!
Fot. ifmamuaythai.org

Nominacja dla Krakowa w kategorii Best Sport City (Najlepsze Miasto Sportu) jest spowodowana olbrzymim sukcesem Mistrzostw Europy Muaythai oraz popularnością turnieju w naszym mieście. Finałowe walki w TAURON Kraków Arenie oglądał komplet publiczności. Zmagania transmitowała również na żywo telewizja Polsat Sport.

Kraków został również nominowany w kategorii Best at Sustainability in Championships (Najlepsze Miasto Zrównoważonego Rozwoju Podczas Mistrzostw), ponieważ podczas całego turnieju znacznie przyczyniliśmy się do akcji ochrony środowiska, m.in. ograniczyliśmy użycie papieru z kart punktowych, zamieniając je na wersję elektroniczną. Ponadto, cały przepływ informacji odbywał się drogą elektroniczną, zrezygnowaliśmy z transportu, który z powodu bliskości obiektów odbywał się drogą pieszą.

Głosować można pod adresem: www.ifmamuaythai.org/ifma-awards-2015.

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: IZABELA HAUPT
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
POLECAMY
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie