Kraków w Wiedniu. Ferien Messe 2015

750 wystawców z 70 krajów zaprezentowało swoją ofertę turystyczną w Wiedniu podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Ferien-Messe 2015. Pośród nich prezentowało się po raz kolejny Miasto Kraków.

Kraków w Wiedniu. Ferien Messe 2015
Fot. Kraków Otwarty Na Świat

Na tych najbardziej prestiżowych targach turystycznych w Austrii odwiedzający stoisko Krakowa mogli zapoznać się z różnorodną ofertą turystyczną i kulturalną, a podczas konkursów przeprowadzonych w trakcie prezentacji Miasta Krakowa na estradzie targowej wygrać weekendowy pobyt w naszym mieście. Każdy dzień obfitował w liczne spotkania z przedstawicielami branży turystycznej i mediów. Wielu dziennikarzy i touroperatorów planuje w roku bieżącym ponowną wizytę w Krakowie.

Targi wiedeńskie są utrzymane w konwencji podwójnej wystawy. Na jednej międzynarodowi touroperatorzy na powierzchni ponad 29 tys. m2 prezentują wszechstronną ofertę turystyczną - od pobytów kempingowych do ekskluzywnych podróży z bogatą ofertą turystyki miejskiej. Wystawom towarzyszą m.in. spektakle teatralne i pokazy tańca oraz degustacja regionalnych specjałów kulinarnych. Na drugiej wystawie - Vienna Auto Show – prezentowane są nowości motoryzacyjne.

Organizatorzy szacują, że targi Ferie-Messe w Wiedniu odwiedziło w tym roku ponad 150 tysięcy osób.

* Na zdjęciu: Spotkanie z W. Auingerem - touroperatorem planującym organizację kolenych wizyt studyjnych w Krakowie w 2015 r.

Pokaż metkę
Autor: Grażyna Siedlar
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie