Komunikat archiwalny

Leczenie uzależnień - bezpłatna pomoc

Osoby uzależnione oraz członkowie ich rodzin mogą skorzystać z pomocy psychoterapeutycznej oraz bezpłatnej opieki medycznej w Poradni Uzależnień działającej przy Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie. Świadczenia finansowane są przez Urząd Miasta Krakowa, z oferty mogą skorzystać osoby zameldowane w Krakowie.

Leczenie uzależnień - bezpłatna pomoc
Fot. Iwan Bejes / freeimages.com

Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. to jednostka świadcząca usługi finansowane z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w zakresie terapii uzależnień. Pomaga osobom uzależnionym od alkoholu. Oferta skierowana jest do osób, które są zameldowane w Krakowie i ukończyły 18 lat. Oferuje terapię indywidualną oraz sesje grupowe. W oparciu o kompleksową diagnozę psychologiczną i psychiatryczną dostosowuje program terapii do możliwości i potrzeb pacjenta. Adresatem świadczeń są również osoby współuzależnione, które nie radzą sobie z chorobą bliskiej osoby.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie: 12 68 30 526, 12 68 30 527, 12 68 30 528, 12 68 30 529, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 14:30, bądź osobiście w miejscu udzielania świadczeń: ul. Bolesława Komorowskiego 12, gabinet 224 a I piętro.

Realizacja programu potrwa do 31 grudnia 2017 r.

uzależnienia, plakat

Kraków MCPU

Tagi: pomoc, zdrowie

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA