Animator Sportu

Animator Sportu
Fot. www.treelens.studio

Przejdź do: 

OPISU PROGRAMU >>>

ARCHIWUM >>>

 

Program „Animator Sportu” będzie realizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa we współpracy z międzyszkolnymi ośrodkami sportowymi i Krakowskim Szkolnym Ośrodkiem Sportowym. Powstał on na bazie oddanych do użytku obiektów sportowych powstałych w ramach programu inwestycyjnego „Moje Boisko ORLIK 2012".

Głównym celem programu jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz przeciwdziałanie zjawiskom agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży, poprzez skierowanie do tych środowisk profesjonalnej oferty zajęć sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Chętni mogą uczestniczyć w zajęciach z wielu różnych dyscyplin sportowych takich, jak piłka nożna,piłka siatkowa, tenis, popularnej ostatnio gry Speed-ball oraz wielu innych. Prowadzone są one w ciekawy i indywidualny sposób oraz ich poziom jest dostosowany do umiejętności jak i kondycji fizycznej uczestników.

Zajęcia będą odbywać się na krakowskich orlikach i prowadzone będą przez wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów-instruktorów.

Zajęcia na orlikach prowadzone będą w godzinach pozalekcyjnych wg indywidualnych harmonogramów.

STRONA INTERNETOWA JEST W TRAKCIE AKTUALIZACJI

 

logo Animator Sportu

ARCHIWUM

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu