Ekolekcje-rekrutacja

W tym miejscu zamieszczamy dokumenty dotyczące rekrutacji do projektu "EKO-LEKCJE"

Wykaz samorządowych przedszkoli oraz szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowanych do projektu "EKO-LEKCJE"
       
Lp. Nazwa szkoły dyrektor nauczyciel - opiekun
1. Samorządowe Przedszkole nr 1 Lucyna Chmiel Małgorzata Łukasik
2. Samorządowe Przedszkole nr 10 Beata Tokarz Małgorzata Siemieńska
3. Samorządowe Przedszkole nr 20 Halina Kopytko Małgorzata Krakowiak
4. Samorządowe Przedszkole nr 22 Agnieszka Huczek Maria Nocula-Drożdż
5. Samorządowe Przedszkole nr 30 - Zespól Szkół nr 5 Renata Rausińska Jolanta Regulaska
6. Samorządowe Przedszkole nr 33 Agata Jelonek Agata Selecka
7. Samorządowe Przedszkole nr 34 - ZS-P-1 Jolanta Klimowska Magdalena Pałka - Klimek
8. Samorządowe Przedszkole nr 38 Renata Książkiewicz Małgorzata Pitala
9. Samorządowe Przedszkole nr 41 Małgorzata Opryszek Aneta Sabat-Pierożak
10. Samorządowe Przedszkole nr 55 - ZS-P 4 Paulina Serednicka Katarzyna Marek
11. Samorządowe Przedszkole nr 57 Grażyna Ligęza Joanna Batycka
12. Samorządowe Przedszkole nr 62 Ewa Dudziak - Przybytek Paulina Baran
13. Samorządowe Przedszkole nr 80 Anna Kaczmarczyk-Korzonek Ewelina Rosiek
14. Samorządowe Przedszkole nr 83 Jadwiga Gołda Magdalena Tataruch
15. Samorządowe Przedszkole nr 94 Monika Macheta Zofia Kitlińska - Capek
16. Samorządowe Przedszkole nr 97 Lila Marchewka Marzena Zbela
17. Samorządowe Przedszkole nr 104 Celina Piwowarczyk Renata Zegarmistrz
18. Samorządowe Przedszkole nr 109 Renata Kaszuba Grażyna Kwiecień
19. Samorządowe Przedszkole nr 121 Dorota Szymczyk Beata Kozaczka
20. Samorządowe Przedszkole nr 125 Aneta Stachyra Elżbieta Czajka
21. Samorządowe Przedszkole nr 130 Ewa Gubała Jolanta Bogucka
22. Samorządowe Przedszkole nr 131 Aneta Dziewońska Ewa Gieracka
23. Samorządowe Przedszkole nr 139 Teresa Szyfko Justyna Szczepanik - Haluch
24. Samorządowe Przedszkole nr 37 - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11 Marta Pszczoła Joanna Lasota
       
1. ZSOgólnokształcących Sportowych nr 2 Dorota Petlic Maciej Andreasik
2. ZSO-7 (XVII LO) Lidia Kapała Elżbieta Brzozowska-Trojnar
3. ZSO-14 Ewa Dziekan Małgorzata Czeluśniak
4. ZSO-19 Małgorzata Kozak - Zasadni Agata Ciepichał
5. VI LO Czesław Wróbel Barbara Korona
6. IX LO Anna Urbańska Monika Kuras
7. XI LO - ZSO-2 Danuta Bigaj Barbara Siwek
8. XIII LO Iwona Cieślak - Prochownik Justyna Latała-Czech
9. XV LO Maciej Trzciński Dorota Frąckowiak
10. XX LO Joanna Jasion  Lucyna Grochala
11. ZSB-1 Andrzej Mielczarek Bartosz Smółka
12. ZSChemicznych Elżbieta Ramatowska Magdalena Kasza
13. ZSEkonomicznych nr 1 Anna Gawinek-Pisarczyk Agata Janiszewska
14. ZSEkonomicznych nr 2 Dariusz Błądek Katarzyna Bochenek
15. ZSElektrycznych nr 1 Andrzej Matyja Izabela Góralczyk - Brygło
16. ZSElektrycznych nr 2 Dorota Krawczyk Beata Łatka
17. ZSEnergetycznych Marek Kolarski Irena Choczyńska
18. ZSGastronomicznych nr 1 Barbara Brewczyńska Ewa Pietrzyk
19. ZSGDiGW Lucyna Łukańska Agata Czajowska
20. ZSIŚiM Barbara Lesińska Aneta Zawadzka
21. ZSMechanicznych nr 1 Barbara Szymoniak Agnieszka Krzyżak
22. ZSMechanicznych nr 2 Józef Osuch Magdalena Maślanka
23. ZSMechanicznych nr 3 Krzysztof Sekunda Barbara Cynk
24. ZSPoligraficzno - Medialnych Andrzej Januszkiewicz Magdalena Sarapata

 

Regulamin rekrutacji

zał. nr 1 - oświadczenie dyrektora

zał. nr 2 - deklaracja uczestnictwa (szkoła)

zał. nr 3 - oświadczenie uczestnika - dane osobowe (szkoła)

zał. nr 4- deklaracja uczestnictwa (przedszkole)

zał. nr 5 - oświadczenie uczestnika - dane osobowe (przedszkole)

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ GULAREK
Podmiot publikujący: Wydział Edukacji