Komunikat archiwalny

Prezentacja nowej hali w Stacji Obsługi i Remontów MPK SA oraz 36. tramwaju Krakowiak

data: poniedziałek, 4 stycznia

godzina: 12.00

miejsce: ul. Brożka 3

W imieniu MPK SA zapraszam na prezentację nowej hali Stacji Obsługi i Remontów wybudowanej przez MPK SA. W spotkaniu weźmie udział Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Prezentacja odbędzie się dziś (4 stycznia) o godzinie 12.00, w hali przy ul. Brożka 3. Wizyta w nowym obiekcie MPK SA będzie połączona z prezentacją ostatniego, 36. wagonu „Krakowiak”, który został dostarczony do Krakowa w grudniu 2015 roku i zakończył realizację projektu unijnego.

Prezentacja nowej hali w Stacji Obsługi i Remontów MPK SA oraz 36. tramwaju Krakowiak
Fot. Magiczny Kraków

Pokaż metkę
Autor: MONIKA CHYLASZEK
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: piątek, 22 września godzina: 9:30 miejsce: Urząd Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, sale: Lea i Kupiecka Serdecznie zapraszamy na śniadanie prasowe dotyczące Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia – wspólnej inicjatywy Województwa Małopolskiego i Miasta Kraków – które odbędzie się w najbliższy piątek, 22 września, o godz. 9.30 w Urzędzie Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, sale: Lea i Kupiecka. W czasie spotkania będzie mowa nie tylko o trzeciej edycji MDPZ, ale też m.in. o ratownictwie medycznym, w związku z XVI Mistrzostwami Polski w tej dziedzinie, potrzebie edukowania w zakresie udzielania pierwszej pomocy, a także o realizacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia w Małopolsce. W śniadaniu prasowym będą uczestniczyć: Jacek Majchrowski - prezydent Krakowa, Wojciech Kozak - wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Małgorzata Popławska - dyrektor Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, Elżbieta Fryźlewicz-Chrapisińska - dyrektor Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, prof. dr hab. n. med. Alicja Hubalewska – Dydejczyk - pełnomocnik Prorektora UJ ds. nadzoru nad realizacją porozumienia zawartego pomiędzy Miastem Kraków a Uniwersytetem Jagiellońskim Collegium Medicum. dr hab. n. med. Jarosław Zalewski - Sekretarz Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia są organizowane już po raz trzeci. W tym roku od 18 do 24 września mieszkańcy regionu mogą skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, konsultacji specjalistycznych oraz wykładów w całej Małopolsce. Punktem kulminacyjnym akcji będzie sobota, 23 września, kiedy to zaplanowano plenerowe wydarzenia na Rynku Głównym w Krakowie. Przypomnijmy, celem akcji jest zachęcanie mieszkańców do zdrowego stylu życia oraz regularnego wykonywania badań profilaktycznych, zwłaszcza tych, które są dostępne i oferowane bezpłatnie. Monika Chylaszek Rzecznik Prasowy Prezydenta