Komunikat archiwalny

Nowe standardy kontroli biletów w MPK

data: wtorek, 19 stycznia

godzina: 13.30

miejsce: Sala Kupiecka UMK

Nowe standardy kontroli biletów w MPK
Fot. Magiczny Kraków

Serdecznie zapraszam na konferencję prasową poświęconą prezentacji nowych standardów kontroli biletów w pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firmy „Renoma”, która wygrała przetarg na kontrolę biletów pod Wawelem, a także urzędnicy z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu, którzy odpowiadają za nadzór nad procesem kontroli biletów.

Konferencja prasowa odbędzie się we wtorek (19 stycznia), o godz. 13:30, w Sali Kupieckiej UMK (plac Wszystkich Świętych 3/4).

Maciej Grzyb

Dyrektor Biura Prasowego

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego