Komunikat archiwalny

Raport o Krakowie

data: piątek (12 lutego)

godzina: 11:00

miejsce: Pawilon Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2


W imieniu PwC (PricewaterhouseCoopers) serdecznie zapraszam na konferencję prasową, podczas której zaprezentowany zostanie „Raport o polskich metropoliach 2015” dotyczący Krakowa.

 

Konferencja odbędzie się w piątek (12 lutego) o godzinie 11:00 w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 2.

 

Najnowszy „Raport o polskich metropoliach” jest trzecią edycją tego opracowania. Poprzednie dwie ukazały się w latach 2007 i 2011. Raport jest oceną szans i wyzwań rozwojowych stojących przed 12 polskimi miastami należącymi do Unii Metropolii Polskich, w którym szczegółowo opisane zostały najważniejsze obszary rozwoju: finanse, inwestycje, infrastruktura, instytucje, wizerunek, ludzie i jakość życia.

 

W konferencji, podczas której zaprezentowane zostaną najważniejsze wnioski z raportu o Krakowie, wezmą udział:
• Lesław Fijał, Skarbnik Miasta Krakowa
• Elżbieta Koterba, Zastępca Prezydenta ds. Rozwoju Miasta Krakowa 
• Prof. Witold Orłowski, autor raportów, główny doradca ekonomiczny PwC 
• Dionizy Smoleń, dyrektor zespołu ds. Sektora publicznego w PwC 
• Michał Mastalerz, partner w PwC

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 11 lutego na adres michal.golebiewski@pl.pwc.com lub telefonicznie 519 504 245.

 

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego
 

Pokaż metkę
Autor: MACIEJ GRZYB
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego