Komunikat archiwalny

Polsat Boxing Night w TAURON Arenie Kraków

data: czwartek, 25 lutego

godzina: 15.00

miejsce: TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lena 7

Serdecznie zapraszam dziennikarzy i kibiców do TAURON Areny Kraków na pierwszą oficjalną konferencję prasową przed galą Polsat Boxing Night, która odbędzie się dziś (czwartek, 25 lutego) o godz. 15:00 w TAURON Arenie Kraków (ul. Stanisława Lema 7, wejście nr 1). Konferencja odbędzie się na płycie głównej TAURON Areny Kraków (liczba miejsc dla publiczności jest ograniczona).

W konferencji wezmą udział wszyscy polscy pięściarze, którzy będą walczyć na gali Polsat Boxing Night 2 kwietnia 2016 r. w TAURON Arenie Kraków, czyli: Tomasz Adamek, Ewa Brodnicka, Michał Cieślak, Rafał Jackiewicz, Mateusz Masternak, Marcin Rekowski, Michał Syrowatka i Andrzej Wawrzyk. Opowiedzą między innymi o tym, jak wyglądają ich przygotowania.

O przygotowaniach do gali opowiedzą także przedstawiciele Telewizji Polsat i Agencji Rozwoju Miasta S.A. w Krakowie.

Podczas konferencji organizatorzy połączą się także, w formie wideokonferencji, z Erikiem Moliną (rywal Tomasza Adamka) i Francisco Palaciosem (rywal Michała Cieślaka).

Kontakt dla mediów: Katarzyna Fiedorowicz – Razmus, tel. 668 181 433, katarzyna.fiedorowicz@arm.krakow.pl.

Maciej Grzyb  
Dyrektor Biura Prasowego

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego