Komunikat archiwalny

Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów

data: 15 marca (wtorek)

godzina: 10:00

miejsce: Hotel Double Tree by Hilton w Krakowie (ul. Dąbska 5 obok Galerii Kraków Plaza, sala Londyn 1)

Serdecznie zapraszam na oficjalną konferencję prasową przed Final Four Ligi Mistrzów w Piłce Siatkowej Mężczyzn.


W konferencji wezmą udział: Katarzyna Król - Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu, Renato Arena - Wiceprezydent CEV, Sandor Hobot - CEV Supervisor, Stanisław Sienko - Wiceprezydent Rzeszowa, Krzysztof Kowa l- Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Artur Radziński - Wiceprezes PZPS, Bartosz Górski - Wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów.


Konferencja odbędzie się we wtorek, (15 marca) o godz. 10.00 w hotelu Double Tree by Hilton w Krakowie (ul. Dąbska 5 obok Galerii Kraków Plaza, sala Londyn 1).


Final Four 2016, którego gospodarzem w TAURON Arenie Kraków jest Asseco Resovia zostanie rozegrany 16 i 17 kwietnia.


Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego

Pokaż metkę
Autor: MACIEJ GRZYB
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego