Komunikat archiwalny

Rozpoczynamy cykl koncertów ICE JAZZ

data: 16 marca (środa)

godzina: 11:00

miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków (wejście główne od ul. Barskiej, foyer, II piętro)

Serdecznie zapraszam na briefing prasowy zapowiadający nowy cykl koncertów ICE JAZZ, który odbędzie się w najbliższą środę, 16 marca o godzinie 11:00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków (wejście główne od ul. Barskiej, foyer, II piętro).

 

W briefingu wezmą udział:

  • Billy Cobham – legendarny perkusista, gwiazda pierwszego koncertu ICE Jazz
  • Izabela Helbin – Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego (operator ICE Kraków) współorganizującego koncert
  • Witold Wnuk – Cracovia Music Agency, organizator koncertu, a także m.in. Letniego Festiwalu Jazzowego

Po briefingu będzie możliwość przeprowadzenia rozmów indywidualnych z artystą i organizatorami.

Kontakt dla mediów: Michał Zalewski, mzalewski@icekrakow.pl , 513 099 671.

W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z parkingu podziemnego Centrum Kongresowego ICE Kraków w godzinach 10.30-12.30.

 

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego

Pokaż metkę
Autor: MACIEJ GRZYB
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego